Wybierz termin skoku

16.09.2024
Niedostępne
17.09.2024
Niedostępne
18.09.2024
19.09.2024
20.09.2024
21.09.2024
Niedostępne
22.09.2024
Niedostępne

Podaj swoje dane

Dlaczego warto wybrać nas?

Bezpieczeństwo

Każdy skok odbywa się przy asekuracji doświadczonych skoczków i pilotów. Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.

Najwyższa jakość sprzętu

Wybierając nas masz pewność, że sprzęt Cię nie zawiedzie. Wybieramy tylko najwyższej jakości sprzęt, który stale jest serwisowany.

Niepowtarzalne wrażenia

Oferujemy niepowtarzalne wrażenia, którymi możesz podzielić się ze znajomymi. Wszystko dzięki wysokiej jakości filmowi ze skoku i zdjęciom!

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda skok spadochronowy w tandemie?

Cała przygoda zaczyna się oczywiście na ziemi. Po przygotowaniu i sprawdzeniu sprzętu wsiadamy do samolotu, który wzniesie się na wysokość 4000 metrów. Lot będzie trwał ok. 10-12 minut. To dobry moment na delektowanie się niesamowitymi widokami.

Następnie wraz z instruktorem wyskoczysz z samolotu z zamkniętym spadochronem. Będziesz pędzić 200 km/h w dół do wysokości 1500 metrów. Wtedy instruktor otworzy spadochron i zacznie się swobodne opadanie, podczas którego możesz podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Na koniec przyjdzie czas na miękkie lądowanie.

Jak się ubrać na skok?

Nie musisz posiadać specjalistycznego stroju do wykonania skoku spadochronowego. Weź ze sobą wygodne sportowe ubranie oraz buty. Resztę potrzebnych rzeczy zapewnimy sami.

Jaki sprzęt należy posiadać do skoku?

Cały sprzęt jest dostarczany przez nas i znajduje się w cenie skoku. Jest to wysokiej jakości sprzęt, którego stan techniczny jest stale monitorowany. Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa!

Czy skok spadochronowy jest bezpieczny?

Każdy skok odbywa się przy asekuracji doświadczonych instruktorów i pilotów. Sprzęt jest regularnie serwisowany i sprawdzany jest jego stan. Wszystko to sprawia, że skok jest bezpieczny i nie masz powodów do zmartwień.

Czy mogę zrezygnować z rezerwacji lub zmienić termin?

W każdej chwili możesz zrezygnować z rezerwacji, ale prosimy o kontakt. Możemy też zmienić dzień skoki na inny z naszego kalendarza. W każdej takiej sytuacji prosimy o kontakt i tego rodzaju kwestie będą rozpatrywane indywidualnie tak by sprostać Państwa potrzebom.

Jaka forma płatności jest dostępna?

Płatność odbywa się w formie przelewu lub gotówki. W przypadku zakupienia vouchera, którego płatność reguluje się przelewem, voucher ten staje się środkiem płatniczym, którym można zapłacić za skok.

Czy mogę skoczyć w okularach?

Oczywiście. Osoby, które noszą okulary mogą w nich skakać. Dla Państwa wygody warto zaopatrzyć się w jednodniowe soczewki kontaktowe. Jednak same okulary nie są żadnym problemem. Specjalne gogle są dopasowane do tego by osoby noszące okulary mogły je bez problemu założyć.

Czy mogę zabrać swoją kamerę lub aparat?

Ze względów bezpieczeństwa nie ma możliwości wykonaniu skoku z własnym sprzętem nagrywającym. Nagrania i zdjęcia ze skoku wykonuje wykwalifikowany skoczek fotograf.

Co w sytuacji gdy skok się nie odbędzie z powodu pogody?

Podczas oceny pogody używamy specjalistycznych prognoz lotniczych. W przypadku gdyby oddanie skoku w danym dniu było nie możliwe skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia nowego terminu.